levertijd 5 werkdagen

Vorige Artikel 55 van 59 Volgende

Badjas volwassene met logo geborduurd

€ 89,95 (inclusief 21% btw)

De badstof badjassen van ARTG Robezz® zijn gemaakt van Turkse katoen, dat zo heerlijk zacht aanvoelt. Het staat bekend als de beste katoensoort ter wereld vanwege de lange draden. Daarom voelt het niet alleen enorm zacht aan maar gaat daarom ook heel erg lang mee. Het is een ideaal materiaal om een luxe warme katoenen badjas van te maken. De sjaalkraag badjassen zijn bovendien ruimvallend, waardoor de badjas mooi sluit om u heen, ook als u zit. 

De badjassen zijn verkrijgbaar in meer dan 20 kleuren en heel veel maten. Heerlijk in bad en daarna nagenieten in een prachtige katoenen badjas, dat is nog eens pure luxe.

Deze schitterende badjassen kunnen ook met logo geborduurd. 

Stuur ons gerust vrijblijvend uw logo dan kunnen wij bekijken of het mogelijk is om uw logo te borduren. ( Mail mag naar info@borduurserviceannelot.nl)

gratis verzenden vanaf €100,00

Gratis verzending vanaf €100,00 binnen Nederland, België en Duitsland!

FELICITATIEKAART

Felicitatiekaart bij het kado voegen!

Verzend het kado direct naar de ouders.

Voeg een kaartje toe voor €1,00

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief.
U ontvangt de nieuwsbrief max. 1 x per maand met de aanbieding van de maand.
Aanmelden
© 2012 - 2020 borduurserviceannelot | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel